-Redokito.com sitesi, tamamen hobi amaçlı oluşturulmuş bir sitedir. Buradaki bilgiler, hiçbir şekilde tavsiye amaçlı değildir. Hesaplamalar, takımların kendi liglerindeki son 5 maçlarındaki sonuçlarına göre oluşturulmuştur. Bu sonuçlarda, penaltılar ve kendi kalesine atılan goller dikkate alınmamıştır.

-Hiçbir şekilde para karşılığında kupon veya maç satışı yapılmamaktadır, kimseden para vb istenmemektedir. Oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarardan, redokito.com sitesi sorumlu tutulamaz. Sosyal medyada (twitter, facebook, instagram, telegram vb) herhangi bir paylaşım yapılmamaktadır. Paranızı boşu boşuna dolandırıcılara kaptırmayın. Eğer kazanıyor olsalardı, zaten senin 3-5 liranın peşine düşmezlerdi. Kendinizi aptal durumuna sokmayın... Oynayacaksan bu oyunu, her türlü sorumluluğu kendi üstüne alıp kendi verdiğin kararla hareket et...

-Tamamen amatör ruhla oluşturulan bu sitenin ilk versiyonu, 2015 yılında wordpress’in ücretsiz haber teması kullanılarak yapılmıştı. 2021 yılında bootstrap teknolojisine geçildi. Kasım 2023'den itibaren Fademsoft'un kullanıcı dostu şablonları ile paylaşım devam ediyor... Site, hiçbir zaman son halini almayacak. Paylaşımlar bölümünde, mümkün olduğunca farklı konulardan özet bilgiler sunulmaya çalışılacak. Dolayısıyla “yaşayan bir site” kavramıyla, tıpkı insanın yeni bir şey öğrenme duygusu gibi, aynı heyecanın devamlılığının sağlanması hedeflenecek.

- Senin paranın peşinde değilim... Eğer stratejin varsa, eğer kasanı yönetebiliyorsan ve eğer kendin dışındaki insanlara bir nebze de olsa fayda sağlayabiliyorsan; nasıl olsa yollarımız bir yerde kesişir.

- Sabah uyandığımızda o gün, bize verilen bir hediye. Hepimize eşit dağıtılan 24 saatlik bir hediye. Bu süreyi en verimli kullananlar ödülleri kapar.

-Kalan ömrümüzün sınırlı olduğunun bilinmesi ve değerli zamanınızı değersiz gibi harcamamanız dileklerimle…

RedoKito.com