Sıkça Sorulan Sorular (SSS)


Merhaba,
Bu bölümde, mail göndererek sorduğunuz soruların cevapları yeralacaktır.


-Burada yazılanların dışında başka maç bilgilerini nasıl görürüm? iyi günler (f_akgun@gmail.com - 11 May 2019)
-Merhaba, sizi googledaki futbol istatistikleri aratırken gördüm. Bazı şikayetlerim olacak. Öncelikle, eksik analiz yapıyorsunuz, yani çok fazla maç varken 3-5 tane analiz veriyorsunuz. Sonra, bazı tarihlerde hiç maç vermiyorsunuz. Örneğin geçen Cuma (10/5/2019). Halbuki 50 ye yakın maç vardı. Bunlara dikkat ederseniz siteye kalıcı takipçi çekersiniz. Yaz ayları geliyor ve lig sayıları azalıyor. İyi günler. Umarım kırıcı olmamışımdır. (ar_ahmet1982@yahoo.com - 12 May 2019)

CEVAP : Her bir karşılaşma için yaklaşık yarım saat ayırmanız gerekiyor. Bunu yaparken de ev sahibi ve deplasman takımları için ayrı ayrı veri girmek lazım. Veri girişi yaparken, "kendi kalesine atılan" goller ve "penaltı" lar veri girişinde kullanılmayacak. Böylece kaza ile atılan goller dahil edilmemiş olacak. Ayrıca, atılan ve yenilen goller en fazla 4 adet olacak.
Paylaşımlar Bölümünde, Kendi Analizin ile bu çalışmanın sizin tarafınızdan yapılması sağlanacak. Böylece, istediğiniz maç için kendi analizinizi kendiniz yapabileceksiniz. Bu çalışma, halen devam ediyor.