HAKKIMIZDA


-Redokito.com sitesi, tamamen hobi amaçlı oluşturulmuş bir sitedir. Buradaki bilgiler, hiçbir şekilde tavsiye amaçlı değildir. Hesaplamalar, takımların kendi liglerindeki son 5 maçlarındaki sonuçlarına göre oluşturulmuştur. Bu sonuçlarda, penaltılar ve kendi kalesine atılan goller dikkate alınmamıştır.

-Hiçbir şekilde para karşılığında kupon veya maç satışı yapılmamaktadır. Oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarardan, redokito.com sitesi sorumlu tutulamaz. Sosyal medyada (twitter, facebook, instagram vb) herhangi bir paylaşım yapılmamaktadır.

-Tamamen amatör ruhla oluşturulan bu sitenin ilk versiyonu, wordpress’in ücretsiz haber teması kullanılarak yapılmıştı. Şu andaki versiyon ise, 30 Nisan 2019'dan itibaren bootstrap kullanılarak düzenlenmeye devam ediyor. Site, hiçbir zaman son halini almayacak. Paylaşımlar bölümünde, mümkün olduğunca farklı konulardan özet bilgiler sunulmaya çalışılacak. Dolayısıyla “yaşayan bir site” kavramıyla, tıpkı insanın yeni bir şey öğrenme duygusu gibi, aynı heyecanın devamlılığının sağlanması hedeflenecek.

-Kalan ömrümüzün sınırlı olduğunun bilinmesi ve değerli zamanınızı değersiz gibi harcamamanız dileklerimle…